ShowBiz

Mbretëresha e fitnesit që po “djeg” rrjetin me foto hot!

Quhet Josefine Forsberg por nuk asnjë lidhje me mesfushorin e Suedisë dhe Leipzig, Emil Forsberg.

Ajo është një modele amerikane e apasionuar pas motorave por sëfundmi mund të cilësohet edhe si mbretëresha e fitnesit.

Josefine i kushton shumë rëndësi palestrës dhe kjo dallohet qartë në fizikun e saj ku spikasin format trupore të tonifikuara dhe superseksi.

Me më shumë se 1 miljon ndjekës, në Intsagram ajo është një yll, duhet ta shikoni që ta besoni!


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje