ShowBiz

Maturantja më e bukur e mbrëmjes i hidhet në qafë Ermal Fejzullahut

Ermal Fejzullahu është këngëtar i preferuar i shumë të rinjve prandaj edhe shumë prej tyre dëshirojnë ta kenë në mbrëmjen e tyre të maturës për t’i argëtuar.E këtë Ermali e shfrytëzon mirë duke shkuar në sa më shumë mbrëmje të maturës, përcjell ORAvip.

Këngëtari ka shumë fansa që e dojnë dhe e dëshirojnë këngën e tij.

Njëra nga ato ka publikuar një fotografi në Instagramin e saj ku shihet e përqafuar me këngëtarin e saj të preferuar.


Ermali është me fat për fanse të tilla të bukura./ORAvip/