ShowBiz

Martohet vajza e Ardian Koznikut, Diana Kozniku

Ardian Kozniku legjenda e gjallë e futbollit ka martuar vajzën e tij Diana Kozniku. Diana ka qene kampione e kërcimit ne ujë po ashtu ka qene trajnere kondicionale e kombëtares U-19 të femrave ne Kroaci si dhe si trajner kondicionale e disa ekipeve te futbollit ne Kroaci.

Ajo i ka dhëne fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e saj me basketbollistin e njohur kroat Andro Anzulovic.

Në dasmën e saj shihem dy flamujt ai i Kosovës dhe ai Kroat. Të pranishëm ne dasmën u panë edhe shume shqiptarë jetojnë dhe veprojnë në Kroaci.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?