ShowBiz

Martohet djali i Ramiz Lladrovcit, kryetari i Drenasit mungon në ceremoni për shkak të vetizolimit

Ramiz Lladrovci sot bëri të ditur se ka filluar vetizolimin për shkak të dyshimeve për COVID-19.

Djali i dytë i Ramiz Lladrovcit, Driloni, ka lidhur kurorë me të dashurën e saj Elenën, por në ceremoni kishte munguar i pari i Drenasit, shkruan lajmi.net.

Ndonëse nuk mundi të jetë pjesë e kësaj ceremonie për shkak të dyshimeve për COVID-19, kryetari i Drenasit i uroi çiftit lumturi në lidhjen e tyre.

“Për shkak të kushteve të vet izolimit, nuk mora pjesë në ceremoni, por, mendja dhe zemra ime ishte me ta, ashtu siç ishin edhe bekimet e Babës Tush e Nënës Ki për çiftin. Ju duam Elenë e Drilon, paçi gjithmonë lumturinë!”, shkroi Lladrovci në imazhet e ndara në Facebook. /Lajmi.net/