ShowBiz

Martohen Mc Kresha dhe Erzina, publikohen pamjet dhëndri në krah me nusen

Publikohet një video e veçantë nga dasma e Kreshës.

Reperi i mirënjohur kosovar, Mc Kresha dhe e fejuara e tij, Erzina Shehu sonte po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Dasma po mbahet në një nga lokalet më të njohura në Prishtinë, në Garden Events, me shumë të ftuar.

Një video të cilën e publikoi reperi Gjiko nga dasma e Kreshës, shihet se atmosfera është në nivel dhe gjithçka po duket bukur.