ShowBiz

Majlinda Zeka lë pa fjalë ndjekësit me paraqitjen e fundit

Majlinda Zeka është një emër që përfolët shumë herë në mediet rozë, shkak kjo ndarja nga reperi i njohur shqiptar, Majk.

Çdo paraqitje e Majlindës komentohet mjaft shumë sepse gjithmonë shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël, shkruan GazetaBlic.Kështu ka bërë edhe ditën e sotme ku është shfaqur me një ndryshim në pamje.

Pra bëhet fjalë për flokët e saj, ku është shëndërruar në zeshkane dhe ka arritur përsëri të jetë në qendër të vëmendjes./GazetaBlic/