ShowBiz

Majlinda tregon trupin e zjarrtë në xhinse farmerk

Majlinda Zeka nuk është emër jo i komentuar në mediat rozë. Bukuria e saj dhe trupi i përsosur e bënë atë të marr vëmendje gjithmonë, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo kishte veshur një pal xhinse farmer, e qe dukej mjaftë e zjarrtë.

Kujtojmë Majlinda u bë e njohur për publikun pas lidhjes së saj me reperin Majk me të cilin ka një fëmijë.