ShowBiz

Loredana Zefi pozon atraktive para pasqyrës, zbulon tatuazhet në trup

Loredana Zefi duket atraktive para pasqyrës.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është një nga emrat shumë të komentuar në media e publik, shkruan lajmi.net.

Karriera e suksesshme muzikore dhe jeta private janë disa nga arsyet se përse Loredanën e shohim shpesh në ballina të mediave rozë.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?