ShowBiz

Leonora ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo tregon se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket shumë bukur.

LEXO EDHE:  Do të habiteni, detaji që askush nuk e kapi në foton e Oltës me Luizin