ShowBiz

Ledrit i ndodh e papritura në koncertin në zvicër

Nuk janë të rralla rastet kur fytyrat publike përjetojnë ndonjë incident gjatë performancave të tyre.

Kësaj radhe ishte Ledri ai i cili përjetoi një të tillë, shkruan Indeksonline.

Gjatë daljes në skenë ai shihet si rrëshqet mirëpo nuk rrëzohet.

Për këtë ai ka një sqarim duke thënë se ‘këtu keq është lënë pllaka e skenës’.

Butrinit dhe Ledri performuan në Zvicër duke mbledhur qindra persona në koncert


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?