ShowBiz

Lajmërohet Elvana Gjata, poston diçka në Instagram pas dy muajsh

Elvana Gjata tash e dy muaj shkëput nga instagram për tu rikthyer vetëm tani.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme së fundi është ndjerë nostalgjike për kohën e kaluar pran mikut të saj, dizenjatorit Valdrin Sahiti.

Elvana solli disa imazhe dhe video të pata 3 vitesh ku shihet me një pamje të re dhe në formë shumë të mirë.

“Tri vite më parë dhe edhe shumë të tjera që do vijnë. Mirënjohëse për ty”, ka shkruar Elvana dedikuar për Valdrini.

Kujtojmë që kreatori nga Prishtina është një mik dhe bashkëpunëtorë i afër me artisten nga Shqipëria.

Ndërsa, Elvana ende nuk ka zbuluar nëse po planifikon të rikthehet me ndonjë të ri./Indeksonline/


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje