ShowBiz

“Lajm i madh”: Vivien dhe Getinjo janë pajtuar!

Vivien dhe Getinjo janë pajtuar!

Ka qenë portali “IndeksOnline” ai që ka publikuar foto të çiftit në Ferizaj.

Vulën ia ka vënë edhe një postim i Vivien, ditën e sotme.

Ajo është shfaqur në oborrin e shtëpisë së Getit në Ferizaj, aty ku ishte zhvendosur pas përfundimit të “Big Brother VIP Kosova”.

Kujtojmë se pas ndarjes, Geti foli me shumë respekt për Vivin, duke thënë që është ndjerë shumë i dashuruar por ai i ka disa “gjëra në kokën e tij” që e kanë bërë të pamundur vazhdimin e lidhjes