ShowBiz

Lajm i bukur: Çifti i njohur shqiptar në rrjete sociale po bëhen prindër për herë të parë

Një lajm i bukur ka ardhur nga një prej çifteve më të komentuara të rrjetit.

Rinori dhe Njomza po bëhen prindër për herë të parë, rreth shtatë muaj pasi kurorëzuan dashurinë.

Lajmin e kanë bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Ata kanë treguar se lajmi i bukur ka ardhur pas një varg testesh së shtatzënisë që kanë rezultuar negative.

“Pas kësaj kohe të vështirë që patëm dhe mbajtjes së panumërt të testit negativ të shtatzënisë në dorë, ende nuk mund ta besoj. Tani zemra ime nuk është vetëm në trupin tim, sepse e jotja tani po rreh me mua. Nuk mund ta përshkruaj, ti je gjëja më e mirë që mund të na kishte ndodhur”, kanë shkruar çifti në rrjetet e tyre sociale.

LEXO EDHE:  Hoxhë Irfan Salihu: Nazi i ‘Aurorë’s ka hy arav, ai po pretendon se është Pejgamber, me këtë del prej fesë