ShowBiz

Labinot Tahiri përplaset me mjekun e njohur

Këngëtari Labinot Tahiri i ka reaguar kardiologut Daut Gorani, pas deklaratave se është i gatshëm që t’ia jap rrogën e tij këngëtarit, vetëm që kryeministri Albin Kurti të mos e bëjë ministër të Shëndetësisë.

Tahiri përmes një reagimi në “Faceook”, i tha doktorit Gorani se mund ta fyejë atë por jo njerëzit qe e duan.

Më tutje këngëtari ia rikujtoi deklaratat e tij sa ishte deputet, se punëtorëve shëndetësore duhet që t’iu rriten pagat.

Postimi i plotë:

🖐🏻⛔️I nderuari doktor Daut Gorani, pse jeni shqetsuar kaq shumë?🤷🏻‍♂️

Nuk e di si mundesh me shkrua në këtë mënyrë duke i fyer me qindra e mijera të rinjë…!

LEXO EDHE:  Afrona dhe Blero në garë kush bën poza më të bukura (me partnerët e rinj)

Mua të më fysh nuk e marr për bazë, por jo ata që e duan një person kush do qoftë ai…!

Mos u shqetso se nuk kam për tu bêrë ai për të cilin kërkova, edhe nëse do bêhesha do të isha i mirë me ju dhe me të gjithë ata që bejnë vepra të mira për qytetarët dhe Kosovên.

Nuk po ju fyej juve vetëm përshkak titullit DOKTOR, dhe po u’a kujtojë shkrimet dhe deklarimet e mia kur isha në Parlamentin e Kosovës, ku them se; ( Mjekëve duhet t’ua rrisim pagat, ndêrsa deputetêve tê na zvogëlohen pagat)

Mos doktor EFENDI mos, 🎸🎸🖐🏻😉sepse infrakti është jo i mirë , mos u shqetsoni kaq shumë!

LEXO EDHE:  Do të habiteni, detaji që askush nuk e kapi në foton e Oltës me Luizin

Relax doktor!

Respekt që po shpëtoni jetë….

Ky është shkrimi i fundit që ka të bejë me ty, tani presim sukseset e radhës nga ana ime….!

Labi Kosovë e Shqipërisë.