ShowBiz

Labi ironizon përsëri me Covid-19, nga pushimet ka një shkrim sarkastik për virusin

Labinot Tahiri është duke i bërë pushimet në Ksamil.

Labinot Tahiri pas protestës së organizuar javën e kaluar për çështjen e dasmave, kishte udhëtuar në Shqipëri për pushime, shkruan lajmi.net.

Këngëtari çaste më parë ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e saj dhe miqtë me të cilët ka shkuar në pushime dhe sipër fotos ka lënë një shkrim mjaft sarkastik

“Ksamil, duke bërë sefa dhe duke e shijuar virusin siç po ik prej pushimeve”, ka shkruar Labi.


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19