ShowBiz

Ky është momenti i vetëm ku Adelina Ismaili u çartë para kamerave

Adelina Ismaili kishte qenë ftuar në emisionin n’Kosovë Show para disa kohe.Ajo ka treguar pjesë të jetës së saj që nga fillimi i karrierës e deri më tani.

Ndër të tjera ajo ka folur edhe për raportin e saj me ish-presidentin Ibrahim Rugova dhe ‘bërrylat’ brenda LDK’së.

Këngëtarja e cila ka publikuar këngën ‘T’iqja’ nuk e ka mohuar mundësinë e përfshirjes në politikë.

Por një kamerë e fshehur e ka bërë aq nervoz sa që ajo e ka thyer edhe gotat para publikut


Shikojeni emsionin më poshtë:

Më poshtë e keni emisionin e plotë: