ShowBiz

“Kush tha që s’kam pare”, Rovena Stefa shfaqet e mbuluar me euro (VIDEO)

Edhe pse e tërhequr nga media, këngëtarja Rovena Stefa vazhdon të mbetet aktive me projektet e reja në muzikë. Por mjaft akive ajo është bërë në rrjetin sociale Tik-Tok ku shfaqet herë pas here në video-live dhe lojra që ka ky apolikacion nga të cilat sigurohen edhe para.

Prandaj ndjekësit kanë aluduar herë pas here se Rovena është “në krizë” për para dhe kjo është aryesja pse është aktive në TikTok. Për të mohuar këto zëra Rovena ka publikuar nëj video ku mbulon veten me euro duke u shprehur: “Se dëgjova se tha dikush që Rovi s’ka pare? Khëë”.

LEXO EDHE:  "Lajm i madh": Vivien dhe Getinjo janë pajtuar!

Shiko videon më poshtë: