ShowBiz

Kush është mashkulli që po e shoqëron Nora Istrefin në udhëtimet jashtë vendit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi është parë e shoqëruar nga një mashkull. Bëhet fjalë për Drilon Furrën është DJ i saj dhe ata shpesh udhëtojnë se bashku.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?