ShowBiz

Kush është i fejuari i Aida Doçit?

Javën që lamë pas, Prive konfirmoi se këngëtarja shumë e dashur Aida Doçi është fejuar.

I fejuari në fakt është menaxheri i këngëtares, dhe Prive këtë javë sjell edhe më shumë detaje.

Gjithçka u bë jashtë syve të publikut. Në videon e mëposhtme mund të zbuloni të gjitha detajet.

LEXO EDHE:  Luiz Ejlli nuk di të ndalet/ Kënga më e re “Përjetësisht” thyen rekorde, pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota