ShowBiz

Kush e quan ‘pula pa kokë’ Adrola Dushin?

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi ka treguar disa gjëra që ne nuk i kemi ditur për të.E ftuar në ‘Prive’, krahas të tjerave Adrola tregoi edhe disa vese të saj të cilat nuk mund t’i largon sado që mundohet.

Po ashtu, ajo tha se është shumë e stresuar dhe në momentin që e humb kontrollin nuk din se çfarë bën. Për këtë tregoi se miqtë e saj e thërrasin ‘Pula pa kry’.

Ndryshe, Adrola Dushi mbetet njëra nga femrat me të bukura shqiptare.