ShowBiz

Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi së shpejti me projekt të ri

Këngëtarja e njohur Kumrije Mustafa në bashkëpunim me këngëtarin Besim Krasniqin së shpejti do të sjellin një projekt të ri që do të jetë shumë më ndryshe se herave tjera.

Projekti i tyre i fundit i titulluar “Vjehërr mos u anko” ka bërë bujë të madhe ku ka arritur afro 2 milion klikime.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?