ShowBiz

Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi konfirmojnë një këngë të re

Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi së fundmi kanë konfirmuar se një këngë e re është në realizim e sipër.

Disa javë më par ata publikuan dhe këngën “Ndali nuse ata lot”, ku për një kohë të shkurtër arriten mbi gjysëm milioni shikime.

Pas këtij suksesi, ata tani janë duke përgaditur një këngë tjetër. Këtë e ka konfirmuar vetë Besim Krasniqi në një postim në profilin e tij në Instagram.


SHIKO VIDEON