ShowBiz

Kumrija si nuse e re me këtë grim e fustan të bukur

Kumrija mbetët një emër i dalluar në s kenën e muzikës popullore.

Ajo përveç karrierës, vëmendje merr edhe për p ozat e veçanta që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Sidomos, me këtë imazh e veshur me një fustan të bukur dhe rregullim perfekt, nuk ua lëshon rrugën as nuseve të reja.

Përveç kësaj, këngëtarja nuk po i ndal publikimet e shumta të projekteve muzikore duke u dalluar gjithmonë me tekstet dhe zërin që ka.

Kumrija, ditë më parë ka paralajmëruar projektin e radhës, pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “Vjehërr mos u anko”, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Besim Krasniqi.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje