ShowBiz

Kjo është nëna e vërtetë e ‘Selin’, bukurinë e ka trashëguar nga ajo

Hande Erçel është njëra ndër aktoret më simpatike turke.Hande Erçel në telenovelën ‘Vajzat e Diellit’njihet si një vajzë e lazdruar e cila di t’i bëjë për vete por edhe ti largoj shumë shpejtë njerëzit, shkruan lajmi.net.

‘Selin’ edhe jashtë serialit, pra në jetën reale është një vajzë tejet simpatike e cila bukurinë e ka trashëguar nga nëna e saj.

Në vijim i gjeni disa foto në të cilat mund ta shihni se sa me stil është ‘Selin’ dhe sa shumë i ka ngjarë nënës./Lajmi.net/