ShowBiz

Kjo është mosha e “Sunës” në jetën reale

Në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar seriali turk “Kampioni”, serial ky i cili ka marrë vëmendje të madhe të publikut.

Njëra prej aktoreve që arriti të pëlqhehet shpejt me rolin e saj është Yildiz Çagri Atiksoy në rolin e ”Sunës” , shkruan rtv21.tv

Por kush është ”Suna’ në jetën reale?

Yildizi është 34 vjeçare, ajo ka lindur në Izmir të Turqisë, dhe ka studiuar për tetarë në Izmir. Krahas famës së madhe që e gëzon Yildizi, ajo di të jetë mjaft e rrezervuar sa i përket jetës së saj personale e sidomos lidhjet e saj të dashurisë.

Seriali “Kampioni” ka një temë mjaft interesante dhe prekëse. Kujtojmë se, seriali transmetohet nga e hëna në të premtën duke filluar nga ora 20:00./21Media


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?