ShowBiz

Kjo është kënga e fundit që Ylber Aliu e kishte kënduar derisa ishte sëmurë

Ylber Aliu, këngëtari dhe muzicienti i njohur, ka ndërruar jetë pas luftes disa vjeçare me një sëmundje të rëndë.

Aliu, vitet e fundit ka pasur gjatë gjithë kohës një përballje të fuqishme me kancerin, për çka u trajtua edhe jashtë vendit.

Këngëtari 33 vjeçar, ka lënë pas thellësisht të pikëlluar nënë, gruan dhe fëmijët e tij, të cilët ende janë minoren, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, një pjesë e madhe e miqve të estrades kanë shprehur ngushllimet për ikjen e hershme nga kjo botë të Ylber Aliut.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?