ShowBiz

Kjo është Erëza, modelja shqiptare me sy të veçantë

Nëse ke sy të kaltër, konsideroje veten me fat. Sytë e kaltër janë shumë të rrallë dhe kjo nuk ka asnjë diskutim.

Erëza Rudaku vajza nga Gjilan, pa dyshim është një prej femrave më të bukura shqiptare, por ajo e cila dallon më shumë këtë modele janë sytë e saj ngjyrë qielli ata të cilët e madhështojnë bukurin e saj shkruan Korrespodenti.

19 vjeçarja e cila studion për mjekësi kishte rënë në sy në shumë evente të bukurisë ku kishte marrë çmime.

Kujtojmë që bukuroshja e cila është pjesë e ‘Gecjan Fashion Group’ përveç syve të bukur që ka, ajo karakterizohet edhe për trupin super të tonfikuar dhe mjaftë tërheqës që posedon.

Më poshtë ne sjellim disa foto të modeles shqiptare./Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?