ShowBiz

Kjo është banorja e re e Big Brother VIP Kosova

Sigurisht, vëmendja kësaj thënie nuk kishte si t’i mungonte as në natën e Prime, ku Getinjo e ka ritheksuar se nuk e beson teorinë e provuar shkencërisht se realisht, “Toka është e rrumbullakët”. “Respekt për të gjithë mësuesit dhe profesorët që kanë studiuar gjeografinë. Por, unë Getoar Aliu nuk i besoj asaj teorie, është mendimi im personal dhe se ndryshoj dot pa ma vërtetuar 500%”.

Shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, sonte iu shtua edhe një banore. Ajo është Gigliola Haveriku nga Tirana, e cila me profesion është artiste. Gigliola s’do ta ketë hyrjen e njëjtë sikurse banorët në fillim të spektaklit, pasi ajo do të qëndrojë në dhomën sekrete.

Ja pamjet ku ajo duket brenda shtëpisë: