ShowBiz

Kida më joshëse se kurrë më parë, vjen ‘flakë’ në projektin e ri

Kida është drejt finalizimit të projektit të ri muzikor i cili publikohet këto ditë.

Kënga e cila padyshim që do të jetë hit ashtu si projektet e mëparshme të këngëtares, pritet të ketë edhe një videoklip të veçantë, shkruan Indeksonline.

Kjo gjë bije në sy nga imazhet që këngëtarja ka shkëputur nga xhirimet e klipit.

Kida ka ardhur më seksi se kurrë më parë në një veshje të ngushtë, derisa shihet e shtrirë pranë një pasqyrës me të pasmet kthyer drejt kamerës.

Këngëtarja e famshme tregoj super format e saj në një pozitë provokuese, dhe duke u bazuar në këtë, Kidën do ta shohim ‘përvëluese’ në projektin e ri./Indeksonline/


SHIKO VIDEON