ShowBiz

Kiara krahason Luizin me kurorëzimin e Mbretit Charles III

Sot mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP Albania”.
Rastësi është që sot po shënohet edhe ngjarja historike, ajo e kurorëzimit të Mbretit Charles III.

E Luizi është pretendenti për ta fituar këtë edicion.

Fitoren e tij të mundshme, partnerja e tij, Kiara Tito e ka krahasuar pikërisht me kurorëzimin e Mbretit Charles III.

Ish-banorja e “BBVA” ka publikuar fillimisht një foto të Luizit duke i vendosur një ‘emoji’ kurorë mbretërish sipër kokës dhe më pas ngjashëm ka vepruar edhe me një imazh të Charles gjatë kurorëzimit si Mbret.

LEXO EDHE:  Arrestohet një i dyshuar në lidhje me vrasjen e Tupacut

Ndryshe, sonte Luizi dhe Kiara, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre