ShowBiz

Këto dy vajza puthen në buzë në studion e “Përputhen”

Dy vajza e “Përputhen” kanë befasuar publikun.

Studio e “Përputhen” sot është shokuar nga gjesti i bërë nga dy konkurrente të “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

U transmetua puthja e cila u bë në prapaskena mes Mikelës dhe Anës si dënim nga njëri konkurrent, teksa Ana tha se ajo e pëlqen Mikelën për karakterin e saj të fortë.

Si shenjë falenderimi Mikela shkoi për një përqafim por që përfundoi duke e puthur në buzë përsëri Anën.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?