ShowBiz

Kështu dukej Remzie Osmani para 25 viteve, pamje nga klipi “Pranverë e pa jetë”

Remzie Osmani kthehet mbrapa në kohë.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani ka arritur që me këngët dhe zërin e saj të bëjë për vete të gjitha gjeneratat.

Përveç me projekte muzikore, Remzie tregohet tejet aktive edhe në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove nga jeta profesionale dhe ajo private.

Këngëtarja sot është kthyer mbrapa në kohë dhe ka ndarë me ndjekësit e saj dy video të shkurtra të videoklipit të këngës “Pranverë e pa jetë” e publikuar në vitin 1993.

“Ju gjenerata ime a ju kujtohet kjo këngë ‘Pranverë e pa jetë’ viti ’93”, ka shkruar Remzie Osmani krahas njërës video./21Media


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?