ShowBiz

Këngëtarja serbe ia hedh grepin Bill Gates, i propozon martesë

Melinda dhe Bill Gates do të divorcohen pas 27 vitesh martesë.

Pas këtij lajmi, atij i ka ardhë një propozim për martesë nga këngëtarja e njohur serbe, Neda Ukraden.

Ajo i la një koment në Instagram, duke thënë me shaka se dëshiron të plaket me Gates.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje