ShowBiz

Këngëtarja e shfrenuar publikon video, shfaqet e zhveshur pa fije turpi!

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Miley Cirus nuk po u ndahet skandaleve.

Së fundi ajo ka shpërndarë një video disa sekondëshe, e që provokon në mënyrë të keqe ndjekësit e saj, shkruan IndeksOnline.

27 vjeçarja tash e sa kohë bën një jetë të shfrenuar, dhe për këtë është kritikuar shumë herë.

Megjithatë, Cirus dëshiron të ketë kaq shumë vëmendjen e të tjerve, andaj edhe ‘detyrohet’ të bëjë skena të tilla.