ShowBiz

Këngëtari i njohur kosovar pjesë e “Big Brother VIP”?

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, pas ndërprerjes 4-vjeçare të programit.

Ashtu sikurse u paralajmërua më herët nga moderatorja Arbana Osmani, në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, do zbulohen pak nga pak edhe konkurrentët.

Ndërsa shumë emra janë përfolur deri më tani si banorë të mundshëm të këtij formati “VIP”.

Së fundmi në media rozë është përfolur edhe emri i këngëtarit kosovar, Robert Berishës dhe Alberije Hadergjonajt.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?