ShowBiz

Kejvina Kthella ngacmon imagjinatën e ndjekësve, mbështillet vetëm me peshqir

Kejvina është një nga modelet më të përfolura në në mediat shqiptare, teksa vazhdon të tërheq vëmendje me imazhet e reja.

Ajo është aktive me publikime të ndryshme por duket se ato me pak rroba i ka në qejf.

Në një postim të bërë në Istagram, Kejvina shihet duke shijuar kohën në një vend malor, teksa vëmendje mori zhveshja e saj.

Në këtë imazh Kejvina dukej mjaft tërheqëse, ku menjëherë pas publikimit mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Modelja shqiptare vazhdon të nxjerrë imazhe të reja ku gjithmonë vjen provokuese.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?