ShowBiz

Kejvina Kthella me vallëzim atraktiv në TikTok

Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të komentuar në skenën shqiptare.

Bëhet fjalë për modelen Kejvina Kthella, e cila në mënyrë të herëpashershme sjellë fotografi dhe video atraktive e shpesh edhe provokative.

Në një postim në rrjetin social Instagram, 25-vjeçarja ka sjellë një video nga TikTok, ku është shfaqur me një vallëzim të veçantë.

“Duke e djegur Tik Tok me stil Mr. Rex”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos.

Modelja ka vallëzuar sikurse disa trende të cilat po sillen në po të njëjtin rrjet social, e veshur me një bluzë dhe pantallona të stiluara me para.

View this post on Instagram

Killing tik tok with style @mrrex_fashion 😎

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Ndryshe, Kejvina është bërë e njohur për publikun e gjerë përmes paraqitjes televizive në emisionin ‘Xing me Ermalin’.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje