ShowBiz

Kaq vite mbush Greta Koçi sot

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, sot po feston ditëlindjen, ajo ka mbushur plot 30-të vjet.

Greta ka pranuar urime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj.

Vet këngëtarja postoi një imazh në llogarinë e saj në Instagram, në mbishkrimin e të cilës tregoi se ka ditëlindjen.

“Sot kam ditëlindjen. 30”, ka shkruar Greta sipër imazhit ku shihet e veshur me një fustan të kuq, pranë një ëmbëlsire.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?