ShowBiz

Kampionja Geta Beqa i bashkohet PDK’së

Kampionja botërore e fitnesit, Geta Beqa, i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës.

Kryetari i kësaj partie, Kadri Veseli, në takimin mirëpritës tha se “Geta dhe PDK s’i kanë problem peshat e rënda”, njofton Klan Kosova.

“Kampionia Botërore në “World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”, Geta Beqa, nga sot është anëtare e PDK-së. Geta dhe PDK s’i kanë problem peshat e rënda. Bashkohuni edhe ju me ne”, ka shkruar Veseli në Facebook.