ShowBiz

“Ju duam LUKI”- Kështu i falënderoi Kiara përkrahësit e çiftit- Zbulohet pseudonimi i nofkës “LUKI”

Kiara dhe Luizi kane publikuar nje selfie pas daljes se tyre nga Big Brother Vip Albania.

Ata shfaqen pran njeri-tjetrit duke treguar dashurine ne te cilen po kalojn, shkruan InfoKosova.

Ne fotografine te cilen e kishte shperndar Kiara ne story, falenderon fansat per mbeshtetje.

Faleminderit për përkrahjen, Ju duam Luki”, shkruan bukuroshja perbri fotografise.

Pseudonimi i nofkes “Luki”, jane dy shkronjat e pare te merave te ciftit.

Lu-Luiz dhe Ki-Kiara.

LEXO EDHE:  “Ju kam premtuar se nuk do t’ju mungoj gjatë”, Blerona Zeqiri nis rrugëtimin e saj të ri në ATV