ShowBiz

“Jo çdo gjë është fushë me lule…”, reagon për herë të parë Beatrix Ramosaj pas daljes nga Big Brother VIP

Pas daljes nga Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë përmes një shkrimi të gjatë në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja e cila krijoi një lidhje dashurie me Donaldin në Big Brother VIP ka falenderuar të gjithë ata që këtë periudhë po e mbështesin, shkruan Gazeta Online REporteri.net.

Ajo tutje ka shkruar se jo çdo gjë është fushë me lule, por që familja po i qëndron pranë.

“I kuptoj dhe ata që kanë qenë pro edhe deri diku ata kundër, dukeqenëse marrëdhënia jonë ka lindur pastër në një show ku ndjekësit janë lidhur me protagonistët dhe mendojnë se kanë të drejtën e opinionit dhe gjykimit mbi te gjithë ne brenda apo jashtë shtepisë”, shkruan më tej Beatrix.

Postimi i saj i plotë pa ndërhyrje:

Dua ta nis kte shkrim me nje falenderim per te gjith ju qe me falni ngrohtesi dhe jeni interesuar mbi gjendjen time.

Nuk do genjej, jo cdo gje eshte fushe me lule, tranzicioni ne jeten reale sigurisht ka veshtiresi por kam fatin te jem pjestare e nje familje qe me gjendet prane per cdo moment dobesie pergjat pershtatjes.
Ju kerkoj ndjese per lenjen pas dore te rrjeteve sociale, shfaqjeve televizive dhe mos pergjigjen e mesazheve por realisht kam nevoj edhe per pak fare kohe qe te ri-gjej gravitetin tim.

Mund t’ju tregoi qe pergjate ketyre diteve terapia ime ka qene pasioni dhe arsyeja perse une jetoj, muzika. Po hedh cdo mendim dhe ndjenj ne leter dhe nota.. E di qe Monika dhe Arjola do jen shume te lumtura kur ta marrin vesh haha.
Donaldin po e ndjek nga jashte.
E kam supportuar, do jem tifozja e tij e pare dhe sic e thash ne sfiden e lajmeve i qendroj mendimit qe ai duhet te fitoj BBV.

Persa i perket marrdhenjes tone, kam lexuar pak se si eshte pare nga jashte.
I kuptoj dhe ata qe kane qene pro edhe deri diku ata kunder – Dukeqenese mardhenia jone ka lindur paster ne nje show ku ndjeksit jane lidh me protagonistet dhe mendojne se kane te drejten e opinionit dhe gjykimit mbi te gjithe ne brenda apo jashte shtepise.

Sot eshte dita ime e 4 jashte asaj shtepie dhe nese @donaldveshaj do me zgjaste doren qe te hidheshim bashke, do e beja po prap. 💋

Bekime dhe dashuri per te gjith ju!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?