ShowBiz

Ja si u duken sonte bashkëshortet e Thaçit dhe Veselit në kanagjeqin e vajzës së deputetës së PDK’së

Presidneti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kreu i PDK-së, Kadri Veseli duket se keto ditë janë tejet te ngarkuar me agjenden politike, por si duket bashkëshortet e tyre nuk e kanê mendjen te politika dhe preokupimi i bashkeshoreve te tyre, ato sonte po shijojnë festën e dasmës se kanagjeqit të vajzes se deputetes se PDK’së, Sala Berisha Shala, raporton Kosova Post.

Kosova Post ju sjell foto ekskluzive nga kjo festë ku zonja e parë e shtetit, Lumnije Thaçi dhe bashkërshortja e Kadri Veselit, Violeta janë të ftuara speciale ne kete festë. Ato nuk hezitojnë edhe të vallzojnë dhe duken aq të thjeshta.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?