ShowBiz

Ish- konkurrentja e ‘Përputhen’ nxjerr keq Olsën: Na detyronte të bënim gjëra që nuk donim

Antonia Gjoka është ish konkurrentja që rrugëtimi i saj në Për’puthen nuk zgjati edhe shumë.

Së fundmi ka qenë e ftuar në ‘Glamour Zone’ ka folur për eksperiencën e saj televizive.

Ajo ka shpjeguar se ka pasur momente që e kanë detyruar të bëjë gjëra që nuk i donte.

Sipas saj Meliku ishte njëri ndër emrat që i është imponuar të zhvilloj takim.

Madje ajo ka folur edhe për personazhet më të shtirura aty si Mikela, Alvisa dhe Bashkimi.

Antonia Gjoka u largua nga programi me pretekstin se ajo kishte krijuar lidhje jashtë gjë që thyen rregullat e programit.