ShowBiz

Intervista e ‘cenzuruar’ e Milaim Zekës me Morena Tarakun

Gazetari Milaim Zeka, rreth 5 vite më parë kishte realizuar një intervistë, siç e quan ai “të censuruar” me modelen dhe këngëtaren Morena Taraku.

Zeka kishte treguar disa nga momentet më picante të intervistës përmes një postimi në profilin e tij në facebook:

Interviste e “cenzuruar” me Morena Tarakun

Ndalohet leximi nga namuzelit, dhe njerezit me probleme me zemer…

Ne foton e pare: A keni veshe te brendeshme? Kjo ju intereson disa kolegeve: çka ke poshte, jo çka ke larte?

Morena: A je more normal? Kuku çfare njeri qenke?

Milaimi: Po e pyes asistenten time ne skene, nese ajo ka pa diçka ma shume se une?!

Asistentja: I kisha mente tek bytha e Noizit, na thane se aty e ka kap plumbi.

Foto dhe pyetja e trete: Ja ta pyesim publikun: Keni pare gje?

Publiku: Desh na ra te fiket. Na u terruan syte. Pam nje zog duke fluturuar ne qiell, po a ishte i Morenes, apo dikujte tjeter, nuk mundemi me u deklaru…


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?