ShowBiz

I dashuri maskohet si i varfër, aktorës i bëhet propozim magjik për martesë në mes të Prishtinës

Aktorja kosovare, Ardiana Rexhepi dy ditë më parë (22 maj) mori propozimin që çdo femër do ta ëndërronte, shkruan GazetaBlic.

I dashuri i saj, Blondi Smërqaku kishte përgatitur çdo gjë në mënyrë perfekte, shumë ndryshe nga propozimet që kemi parë deri tani.

Ai zgjodhi të maskohej si i varfër, dhe po kërkonte lëmoshë, kështu duke u drejtuar pikërisht tek vendi ku po qëndronte e dashura e tij, Ardiana me shoqërinë e saj, ku dhe iu kërkoi atyre para.

Isht pikërisht Ardiana ajo që i dha para Blondit, dhe në shenjë falenderimi ky i fundit dëshiroi t’i japë një biskotë, ku dhe më pas nxjerrë unazën për t’i propozuar!