ShowBiz

Haradinaj takohet me Unikkatilin: Artist unik në kuptimin e plotë të fjalës

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar me Viktor Palokaj, që njihet si Unikkatil.

Haradinaj tha se reperi është unik në kuptimin e plotë të fjalës.

“Me rap artistin e famshëm Viktor Palokaj, i cili kudo që përformon, Kosovën e ka pikënisje. Unik në kuptimin e plotë të fjalës”, ka shkruar Haradinaj.

LEXO EDHE:

I këndoi bashkimit të Mitrovicës dhe mori 80 mijë euro, në koncertin e Unikkatil nuk ishin më shumë se 2500 persona


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?