ShowBiz

‘Hallakam’ nga Labi dhe Albina

Këngëtari i mirënjohur Labinot Tahiri në bashkëpunim me këngëtaren Albina Kelmendi sot e kanë publikuar këngën e re.

Kjo këngë titullohet “Hallakam”, kurse është duke u pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku, raporton “Epoka e re”.

Labinot Tahiri e ka vlerësuar lartë këngëtaren pejane Albina Kelmendi. “Albina Kelmendi një yll me zërin e ëmbël dhe profesionalizëm në interpretim të këngëve. Shpejt dhe para maturave do ta hedhim HITIN e madh me titullin #HALLAKAM 2020”, kishte thënë “Labi” para publikimit të kësaj këngë.