ShowBiz

‘Çmendet’ modelja shqiptare poston video duke bërë marrëdhënie intime

Ka vite qe merret me modeling dhe eshte e para modele qe tentoi te zhvishet perpara nje aparati fotografik.

Dhe bëhet fjalë për modelen shqiptare Florida Sala.

Modelja seksi është parë edhe në klipe të ndryshme të këngëtarëve shqiptarë, ku jo vetëm bën modelen por edhe balerinën.

Ajo njihet gjithashtu për jetën e saj të shfrenuar dhe luksoze, të cilën e pasqyron edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Florida i ka lënë të gjithë me gojë hapur me atë që ka postuar në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video me pamje “të nxehta” nga dushi, teksa shfaqet terësisht e zhveshur në momente intime krah një mashkulli.

Në përshkrimin e videos, modelja shkruan:

“Siç tha dhe Bella Thorne, më mirë po i nxjerr vetë gjërat intime, që kështu hakeri s’me kërcënon dot.”LEXO EDHE:  Roberti iu nënshtrua testit për koronavirus, ja si i doli rezultati