ShowBiz

Gresa e BBVKosova lesbike?, publikohet fotografia e saj duke u puthur me një vajzë

Banorja e Big Brother Vip Kosova, Gresa Hoti ka marrë vëmendje ditëve të fundit mbi afersin e saj të krijuar brenda shtëpisë me banorin tjetër, Andi Artani. Modelja bukuroshe e cila u bë pjesë e shtëpisë së famshme në Kosovë, që nga nata e parë, duket se po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku, shkruan InfoKosova.

Javë më parë ishte Edoni ai i cili tha se brenda shtëpisë së Big Brother ka banor të cilët i përkasin komunitetit “LGBT”, se kush ishin ata nuk e tha. Një fotografi e publikuar kohë më parë të Greses duke u puthur me një vajzë, ka trazuar rrjetin teksa ‘konfirmohet’ se mund te jete Gresa banorja per te cilen tha Edoni. Për më shumë shiko fotografinë dhe bindu./InfoKosova/

LEXO EDHE:  Na vjen keq por duhet t'i zhgënjejmë shqiptarët: Nuk do të ketë “Sunny Hill Festival” në këtë vit

Shiko foton: