ShowBiz

Goldi uron festën e Kurban Bajramit me familjen e tij

Gold AG ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Këngëtari ka zgjedhur një imazh familjar, shkruan portali GazetaBlic.

Me nënën dhe bashkëshorten e tij, Ermirën Goldi ka shkruar një urim.

‘Urime nga familja jeme’, shkroi ai.

View this post on Instagram

Urime nga familja jeme ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19